درباره ما

ما با ربع قرن تجربه در  شرکت گیتی تصفیه آویژه در زمینه طراحی و ساخت سیستم های  تصفیه آب و تصفیه فاضلاب، با سخت کوشی و تلاش ها ی خلاقانه و کاملا علمی، مهندسی با افتخار توانسته ایم خدماتی ماندگار ارائه دهیم. ما در این سال ها راهکارهای ویژه و به صرفه ای را به صنعتگران، کشاورزان، دامداران، هتلداران، بیمارستان ها و دیگر ارگان ها داده ایم.

دستگاه های تصفیه آب ساخته شده در شرکت گیتی تصفیه با کاهش چشمگیر سختی آب به ویژه با پایین آوردن تی دی اس آب و حذف یون های آزاد  می تواند دسترسی به آب خالص را برای صاحبان صنایع راحت تر نماید و یکی از بهینه ترین و با صرفه ترین روش های اقتصادی در مقایسه با دستگاه های مشابه موجود در بازار می باشد.

متخصصان ما در گیتی تصفیه در حوزه‌های مربوط به تصفیه و ضد عفونی آب و پساب صنعتی ، با انجام پروژه‌های مختلف و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی در طراحی و اجرای سیستم های تصفیه ، توانایی خود را در این حوزه به اثبات رسانده‌اند. تسلط کامل بر پیچیدگی‌های فناوری‌های مختلف، شناخت مباحث صنعتی و تجاری و نیز آگاهی از نیاز جامعه و کمبودهای موجود در حوزه تصفیه آب ما را توانمند ساخته تا برای مسائل مختلف مربوط به کیفیت آب راهکارهایی اصولی، عملی، خلاقانه و مقرون‌به‌صرفه ارائه دهیم.