خدمات اصلی شرکت ما

تصفیه هوا

امروزه با توجه به انواع آلودگی‌ها در هوای شهرهای بزرگ، استفاده از دستگاه تصفیه هوا در همه منازل و ادارات یکی از ضروری‌ترین ملزومات زندگی شهری شده و علاوه بر آن به تاکید توصیه می‌کنیم که استفاده از دستگاه تصفیه هوا همراه با نصب و استفاده از پنجره‌های دوجداره و UPVC که از ورود دوده و ذرات معلق هوای شهرهای آلوده به داخل جلوگیری می‌کند، انجام شود.

همچنین بر اساس تحقیقات یاد شده، متاسفانه تاثیر آلودگی هوا در افراد سالخورده و دارای زمینه‌های بیماری بسیار جدی‌تر بوده و حتی با یک ساعت حضور آنها در هوای آلوده شهرهای بزرگ این تاثیرات منفی در تپش قلب، فشار خون و تنفس قابل مشاهده است.

دستگاه تصفیه هوای خانگی همچنین علاوه بر جذب و از بین بردن ذرات معلق و آلودگی هوا مانند باکتری‌ها، قارچ‌ها، ویروس‌ها و گرده گیاهان با از بین بردن بوهای نامطبوع و بوی سیگار در محیط‌های بسته در تصفیه هوا کاملا مؤثر بوده و هوای پاک، سالم و مفرّح را به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کند.
به‌طور کلی دستگاه‌های تصفیه هوا متشکل از یک بدنه از جنس  ABS  و یک برد دیجیتالی چند منظوره (multi functional)، یک الکتروفن هوادهی و یک یا چند فیلتر تصفیه هوا هستند.

مهم‌ترین نکته در انتخاب تصفیه هوا، تعداد و سطح فیلترهای تصفیه کننده هوا است.

به عبارت دیگر هرچه مساحت فیلترهای دستگاه تصفیه هوا بزرگ‌تر و تعداد مراحل تصفیه (که عمدتا شامل پیش‌فیلتر، فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر الکترواستاتیک، فیلتر دائمی نانو پلاسما، لامپ UV و مولد یون منفی است) بیشتر باشد، دستگاه مورد نظر توانایی بیشتری در جذب ذرات معلق و آلودگی هوا، ویروس‌ها، قارچ‌ها و ... در هوای محل کار و زندگی ما را خواهد داشت.

 • تصفیه خانگی

  حذف سختی و شوری آب و ارائه آب شرب نرم و عاری از هر نوع آلاینده .

 • تصفیه صنعتی

  تصفیه صنعتی دامنه بسیار گسترده ای داشته و تاثیر بالایی در محصول تولیدی خواهد داشت.

 • تصفیه فاضلاب

  در سه بخش تصفیه فاضلاب انسانی، صنعتی و پزشکی کاربردها و متقاضیان زیادی دارد

 • تصفیه هوا

  تضمین هوایی با کمترین میزان هر گونه آلودگی ، گرد و غبار و میکرو ارگانیسم .

 • ضدعفونی آب و هوا

  فراهم آوردن محیطی با پائین ترین میزان آلاینده های زیست محیطی و ذرات معلق.

 • تامین قطعه

  ضمانت ده ساله تامین قطعات تمامی دستگاه های فروخته و نصب شده .